Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: avalia
2018-03-07, 21:36
2013.02.03 Running Man #131
Autor Wiadomość
Skarzia 
Ciskam się, jak wesz po grzywce

Wysłany: 2013-05-05, 17:36   2013.02.03 Running Man #131

Running Man odcinek 131 Król Takji

Tłumaczenie i inne takie: Skarzia
Korekta: Moo-nika

lub

~Ode mnie~

Running Man-ów chyba nie muszę nikomu przedstawiać:) Wybrałam ten odcinek, bo moim zdaniem jest bardzo zabawny, chociaż mało w nim znanych twarzy. W tym odcinku Żyrafa jest poniewierana przez mistrza świata w Judo i Bóg wie czym jeszcze Chu Sung Hoon< facet zachowuje się jak tłuczek do mięsa, ale za to jakie ma mięśnie> A jak już skończy z Żyrafą to zabiera się za Terminatora Kooka. Drugim gościem jest bokserka-aktorka Si Young, przez którą Kwang Soo najprawdopodobniej nigdy nie będzie mógł mieć dzieciXD Także zapraszam, jak się Wam spodoba, to będą inne:)
enjoy!
Ostatnio zmieniony przez Skarzia 2013-05-05, 19:59, w całości zmieniany 1 raz  

munika 

Wysłany: 2013-05-05, 19:00   Re: 2013.02.03 Running Man #131

Kolejny fajny odcinek RM. Wcześniej się nie zainteresowałam tym odcinkiem, bo goście nie byli mi znani, a przynajmniej tak myślałam, bo okazało się, że Lee Si Young grała w Wild Romance (ale tam ją spaskudzili). Kobita się wykazała w tym odcinku, że aż Jae Suk ją podsumował: "Kwangsoo i ona... to trochę za dużo!" :XD: Chu Sung Hoon też był całkiem niezły jako gość - wreszcie Sparta Kook miał silnego przeciwnika, nie to, że go nie lubię, ale to przd nim zawsze wszyscy trzęsą portkami, a tu taka odmiana.
Skarzia napisał/a:
Także zapraszam, jak się Wam spodoba, to będą inne:)

Trzymam za słowo, bo RM uwielbiam, co prawda parę odcinków oglądałam po ang., ale za bardzo tego języka nie znam, więc śmieszne rozmowy mnie omijają i pozostaje mi się śmiać z obrazków.
Dziękuję za tłumaczenie.

pus

Wysłany: 2013-05-08, 08:55   

O jak miło zobaczyć RM po PL! =D ja już zassysam i jak w końcu uda mi się nadrobić do 130 odc to zobaczę z napisami PL ^^ :tańczy:

Ogólnie ten program jest najlepszy!!! =DDD kto nie widziałam - polecam oglądać! =D :D

A za tłumaczenie odcinka dziękuję i jak napisałaś wyżej - liczę na więcej! =D :>

mitsuki 

Wysłany: 2013-05-09, 19:18   

Hmm, faktycznie ludki może mniej znane niż w innych programach się zdarza. Ja kojarzę na bank 6 uczestników (Lee Si Young, Yoo Jae-suk, Ji Suk-jin, Kim Jong Kook, Song Ji-hyo, Lee Kwang Soo), a reszty niestety nie kojarzę za bardzo. Powalił mnie uśmiech Chu Sung Hoona, jak powiedział, że z reguły nie bardzo stara się w programach, ale ten odcinek potraktuje na serio. Hehe, to był taki złowieszczy uśmiech. To musiała być naprawdę fajna zabawa tak się ścigać po korytarzach biblioteki ;D Chociaż prawda jest taka, że z dziewiątki uczestników to tylko tak naprawdę 3 walczyła o odbieranie innym tych nalepek, cała reszta uciekała w popłochu przed nimi :D W ogóle Żyrafa mnie dobijał (pozytywnie oczywiście). Kiedy uprawiał zapasy z Sung Hoonem to nie mogłam ze śmiechu, albo kiedy wyszedł z kaloszy XDD Ahh, świetny program. Non stop się śmiałam, aż siostra musiała mnie uciszać z drugiego pokoju :D I jestem jak najbardziej za tym, żeby jeszcze jakiś odcinek przetłumaczyć (i niekoniecznie patrzeć na to, czy sa w nim mniej czy bardziej znani ludzie, jak się ich pozna, to już nie będą nieznani :) )
Baaaardzo dziękuję za tłumaczenie.

moniak0603 

Wysłany: 2013-12-13, 15:50   

OMG nie wierzę wkońcu jakikolwiek inny odcinek RM niż pierwsze 7 po polsku xD
Z tym programem jestem ciągle na bieżąco i co tydzień 1,3 h śmiechu . Podziwiam tego kto skusił się na przetłumaczenie tego , gdyż czasami ich tok mówienia jest strasznie szybki.

mayumichan56 

Wysłany: 2013-12-28, 22:28   

A to tylko tak jednorazowy wypad z tłumaczeniem czy bedzie niespodzianka i beda dalsze tłumaczenia bo jak by tak było to na BAKA poszukują..:)

Co mnie w tym najbardziej cieszy to że sa podane ceny na nasze zł przynajmniej ma sie wizje ile co naprawde na nasze kosztuje. Czesto zdarza się że nie podaja przy tłumaczeniu i nie ma sie orientacji. Mam nadzieje ze jesli bd dalej tłumaczyć (a mam taką wielką nadzieje) to nie bd zapominała i bd podawała :) :)

rina1602 

Wysłany: 2013-12-30, 13:53   

To może ja napisze nieśmiało tutaj...

Zbieramy osoby chętne z BAKĄ do tłumaczenia RM. Podzielimy odcinek na części, ze na osobę wypadałoby po ok. 400 linijek. :)

Czy tłumacz jakiś byłby chętny? :3

piratlolo
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-30, 21:17   

rina1602 napisał/a:
To może ja napisze nieśmiało tutaj...

Zbieramy osoby chętne z BAKĄ do tłumaczenia RM. Podzielimy odcinek na części, ze na osobę wypadałoby po ok. 400 linijek. :)

Czy tłumacz jakiś byłby chętny? :3

zbieraj rinka, ja będę wspierać i nawet jeśli wychodziłby jeden odcinek na miesiąc i tak będziemy wdzieczni :)

Już dawno planowała obejrzeć RM, ale kiepska (albo racze zerowa) znajomość angielskiego stała mi na przeszkodzie, także jestem bardzo wdzięczna Skarzi za tłumaczenie i Moni za koreczka, ściągnę i będę się nacieszać tym cudeńkiem :)

dzięki wielki :D

jeszcze tu wrócę :)

natib 

Wysłany: 2014-01-02, 18:24   

Moja znajomość angielskiego nie jest zbyt dobra, ale i tak oglądam ten program. Obejrzałam prawie wszystkie odcinki ( jeśli nie wszystkie). Zdziwiłam się, że znalazłam tutaj jakiś przetłumaczony odcinek. Jest to miła niespodzianka.
Przypomina mi się tylko początek tego odcinka. Jeśli dobrze pamiętam to najśmieszniejsze było jak Haha został złapany, bez żadnych ceregieli, wszystko chyba trwało 1 sekundę :) .
Miło będzie to zobaczyć jeszcze raz po polsku :) :) :)
Bardzo dziękuję

piratlolo
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-11, 09:32   

Super odcinek, naprawdę świetny, ubawiłam się niesamowicie :))

Łowcy nagród i nie powiem niezła cena za łepetynę mojego Jong Kooka, pewnie doliczyli mu za te niesamowite mięśnie i cwaniactwo, bo co jak co ale wyrolować przeciwników to on potrafi.

Biedny Gary, najpierw ścigany całą noc podczas snu a później w realu podczas trwania programu, też bym była nieszczęśliwa, w końcu ile godzin można biegać i uciekać?.

Najdroższe głowy to nie byle kto, mam wrażenie, że Jong Kook będzie miał w tym odcinku konkurencję w walce o moje względy <sorki Kooki, ale wiesz, ten facet jest wprost niesamowity>, biedny Kooki, nie będzie mu łatwo.

Uczestnicy mieli dobre przeczucie, ich przerażenie jak usłyszeli kto będzie na nich polował było w pełni uzasadnione jak się okazuje, Sung Hoon bez cyrtolenia się obezwładnił w kilka sekund pierwszego Ha Hę, nawet zafundował mu fikołka bez specjalnych grzecznościowych wstępów, siła, spryt, i szybkość i bach, pierwsza nagroda zdobyta, chyba nie będę się zbytnio mylić ale w tej konkurencji nie będzie miał zbytnich trudności z wygraniem, może z Kookim trochę dłużej się pobawi ale jest zdecydowanym faworytem.

Sung Hoon sieje przerażenie, wszyscy uciekają przed nim jak przed ogniem, nawet witać się musi w biegu, jakoś nikt nie chce poczekać na tradycyjne powitanie, nawet gest miał i dał szansę Jae Sukowi, żeby sobie chłopak jeszcze pobiegał, troszkę później pobawi się w łapanie pasikonika.i niech mi ktoś powie, że facet nie ma klasy :-)

Pojedynek Kookiego z Sung Hoonem, ech cóż to była za wspaniała walka, nie wiedziałam komu mam kibicować, walczyli jak lwy cały czas się do siebie słodko uśmiechając :-)

Kwang Soo podczas następnej konkurencji pozostając już tylko z Sung Hoone chce już tylko przeżyć po małym sponiewieraniu, wygląda jakby napadło na niego z 10 osobników i wytargała za kudły, jest gotowy się poddać.

Si Young jest niesamowita, taka maleńka a walczy jak prawdziwa amazonka, z łatwością pokonała w błocie wszystkich facetów nie dając im najmniejszej szansy, prawdziwy z niej zawodowiec, pokazała im, że nie warto z nią zadzierać.

Nie mogę wyjść z podziwu jak Kooki i Sung Hoon cieszą się na każdą wspólną potyczkę (walkę), jak prawdziwi spartanie, i cieszą się z tego jak głupolki a ja razem z nimi :-)

Dziękuję śliczne za RM tłumaczce i korektorce, naprawdę świetny program więc pięke wielkie dzięki ekipo RM lizardki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: <uśmiecha sie o kolejny odcinek>

Kamcia1234

Wysłany: 2017-09-12, 16:10   

Zdecydowanie uwielbiam RM. Jak najbardziej się podoba, więc tłumacz następne!!! Ja osobiście też uwielbiam ten odcinek, więc OGROMNIE dziękuję za tłumaczenie

Odpowiedz do tematu