Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: avalia
2018-03-07, 21:25
D-Day [06/20]

Będziesz oglądał/oglądała D-Day?
Tak
87%
 87%  [ 95 ]
Nie
12%
 12%  [ 14 ]
Głosowań: 109
Wszystkich Głosów: 109

Autor Wiadomość
kinoshita

Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 2017-06-26, 23:53   

No, obejrzałem 4 odcinki, więc obejrzę i 5. Oby tylko pielęgniarki było więcej niż doktorki :P

Harumi 
Mentalny L

Wysłany: 2017-07-26, 15:58   

Zapraszam na odcinek 6.

Widzę, ilu ludzi ogląda, więc może jakieś komentarze? :crazy:

"W związku z tym że to rok psa, będziemy pracować ciężko jak psy." - Jang Dongwoo, 2018
Moje Tłumaczenia

kinoshita

Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 2017-08-06, 17:13   

Nie obstawiałbym, że pierwszą po przerwie dramą jaką zobaczę będzie
piąty odcinek
D-Day, ale tak się złożyło i nie żałuję, bo to był nadspodziewanie fajny epizod. Dużo było Yoon Joo Hee, a zwłaszcza jej wątek stał się niezwykle ciekawy. Uparta i dumna ślicznotka nie rzuciła się na szyję byłemu od razu jak tylko stał się ugodowy - pielęgniarka trzyma się swoich zasad. Śmieszne natomiast trochę jest to, że jak na tak wielki kataklizm, to ci wszyscy lekarze są strasznie wymuskani, wymodelowani, wykrochmaleni itp. No, ale w koreańskiej telewizji trzeba się ładnie prezentować, nawet po takiej hekatombie... Mam apetyt na kolejny odcinek.

kinoshita

Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 2017-08-14, 21:32   

No teraz to i mnie trochę już drażni ta drama. Bo lekarze walczą o życie, strażacy z kataklizmem, politycy z organizacją życia tylko...
odcinek szósty
jest kolejnym, w którym nie uświadczysz żadnego wojska! Żadnych sił policyjnych, żadnego stanu wojennego! Nikt nie organizuje porządku na ulicach, nikt nie zwalcza szerzącej się anarchii [nawet bohater dostaje po łbie], nikt nie zabezpiecza szpitali [ludzie by je szturmowali przecież tysiącami], nikt nie zabezpiecza dostaw i dystrybucji wody, żywności... Czy mamy uwierzyć, że w Korei, w której służba wojskowa jest obowiązkowa, w wyniku trzęsienia ziemi zginęli wszyscy żołnierze?!! I policjanci?! A w ogóle to z powrotem proszę więcej pielęgniarki-córeczki dyrektora!

Harumi 
Mentalny L

Wysłany: 2018-03-03, 23:56   

Dramę zawieszam do wakacji.
Nie mam czasu, napisy są lipne, choć drama bardzo mi się podobała; komentuje 1 osoba na 20 oglądających, więc nawet motywacji mi brak; priorytetem jest Kod. Dziękuję.
Jak ktoś chce pomóc, to chętnie przygarnę pomoc ;)

"W związku z tym że to rok psa, będziemy pracować ciężko jak psy." - Jang Dongwoo, 2018
Moje Tłumaczenia

kinoshita

Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 2018-03-04, 15:44   

Harumi napisał/a:
Dramę zawieszam do wakacji.
Nie mam czasu, napisy są lipne, choć drama bardzo mi się podobała; komentuje 1 osoba na 20 oglądających, więc nawet motywacji mi brak;

Jak to 20 oglądających?! A w sondzie powyżej prawie setka forumowiczek deklarowała, że będzie oglądać, łobuzki jedne! :P
I jak tu wierzyć sondażom...

Odpowiedz do tematu