Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: avalia
2018-03-08, 10:53
Black Knight 20/20
Autor Wiadomość
pollyyoanna 
patience. just have a little patience...

Wysłany: 2018-02-04, 20:50   

Zapraszamy na 14 odcinek :D Chyba wydarzyło się w nim więcej niż przez trzy ostatnie epki xD

prima

Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 2018-02-11, 14:16   

wreszcie trochę zaczęło się dziać...dziewczyny skoczyły sobie do gardeł, ale i tak Hera za słabo dołożyła tej wariatce... szkoda,że ten pierścień jej nie spalił, aż dziwne,że nikt nie zauważył kiedy zaczęła świecić, myślałam,że może bystra cioteczka dostrzeże ... ten trener to szuja się zrobił, kapuś wredny, a taki śliczny chłoptaś... Gon też nie wiem co chce, niby nienawidzi ojca ale też za Soo Ho nie przepada, dobrze,że chociaż się dowiedział co zrobiła jego lisica... tak czułam,że śmierć ojca Hery jest podejrzana, za bardzo Park przy tym obstawiał, że zabójcą doktora Moon jest jego przyjaciel... dobrze,że ruszyła budowa, przynajmniej znaleźli szczątki i Hera może teraz być spokojna,że jej ojciec nie był za to odpowiedzialny... a wiedźma szaleje, ciekawe co ma zdziałać ten przetopiony pierścień i ostrze? ... no i stało się, Soo Ho zobaczył swój portret i Hery, i tak jak przepowiedziała Sharon przypomniał sobie przeszłość... dziękuję, jeszcze tyle odcinków, co oni tam wymyślą :((

Wampanella 

Wysłany: 2018-02-12, 19:53   

Po nudnym 11 trochę odechciało mi się sięgać po rycerza, ale w końcu obejrzałam 12 i muszę przyznać, że mi się nie nudziło. Pomimo tego, że nic się takiego nie działo. Jedynie w końcówce ujawnili co zrobił ojciec głównej. :omg:

pollyyoanna 

Wysłany: 2018-02-18, 22:13   

Zapraszamy na 15 i 16 odcinek ^^

Sindi 
Człowiek z nałogiem.

Wysłany: 2018-02-19, 17:00   

Sharon przeszła teraz samą siebie zwłaszcza w 16 odcinku. :D Moja pierwsza myśl to, że powie jeśli nie mogę Cię mieć to ona też nie. :)) Czy coś w tym stylu. Moja intuicja mnie nie zawiodła, bo skutek był taki sam.
A ja myślałam, że przegięciem było to, że ubrała się w suknię jak jakaś niezdrowa na umyśle. :crazy: Skojarzyło mi się, jak babki, które zakochały się w chłopaku, a on jeszcze nie wie, że ona nawet istnieje zaś ta jest święcie przekonana, że to ten jedyny ubrana już w suknie ślubną. :XD:

Pani Jang zaskoczyła mnie pokazują swoje nadprzyrodzone zdolności. :D A w 15 odcinku myślałam, że Sharon przewyższyła samą siebie z tym jak udało jej się oszukać Pana Moona... bo wyglądało wtedy jakby wierzył. Wszelkie wątpliwości zostały jednak rozwiane, a przeszłość ujawniona.

Ciekawe czy tylko Hae Ra będzie tą głupią, która nic nie wie. Choć wydaje mi się, że coś może będzie się z nią dziać, po tym co się wydarzyło. A teraz jak ukarzą Sharon? :?: Bo jakby nie patrzeć dużo opcji nie ma, bo jest dalej na bezwzględnej karze. Racja!! Zapomniałam skomentować tej sukni co niby uszyła ją na Hae Ri, choć wiadomo, że było to dla niej... tylko to trochę dziwne, że znikł jej tatuaż z twarzy... mając ten zamiar. Suknia była brzydka lepsza już była tamta w salonie, a i garnitur też bez jakiś większych rewelacji nie był.

Prezes Park co on udaje chorego nadal? Już w sumie nie kojarzę co z nim było wcześniejszych odcinkach dlaczego taki jest. "Przyjaciółka" ze sklepu wie całą prawdę na bank... tylko powiedzieć nie chciała przez Gon'a, a teraz jak dowiedziała się, że on ma ją gdzieś to teraz jej już wszystko jedno. Wiadomo kto za tym wszystkim stoi.

Jestem ciekawa co będzie dalej... czy moc Czarnego Rycerza zadziała? :P :tańczy: A może zobaczymy się w kolejnym życiu?

Dziękuję polly&Szmat. :kiss:

MyDramaList

tomasia

Wysłany: 2018-02-20, 20:44   

Chyba pierwszy raz odcinek zakończył się tak (mam na myśli 16), że człowiek jest ciekaw, jak to się dalej będzie kręciło. Wszak jeszcze cztery...
Z ciekawostek, Sharon używa tych samych kosmetyków co ja :shock:
Dzięki za konsekwencje w realizacji tego projektu :love:

my drama list

Sindi 
Człowiek z nałogiem.

Wysłany: 2018-02-21, 11:04   

tomasia napisał/a:

A co to za kosmetyki? :P

MyDramaList

tomasia

Wysłany: 2018-02-21, 12:01   

Sindi napisał/a:
tomasia napisał/a:

A co to za kosmetyki? :P
Eucerin :twisted:

my drama list

pollyyoanna 

Wysłany: 2018-03-03, 21:41   

Zapraszamy na 4 ostatnie odcinki dramy i życzymy miłego seansu. Nie była to tragicznie zła drama, ale... no właśnie xD Na pocieszenie dodam, że polly nawet uroniła łzę w ostatnim odcinku xD

Miłego seansu i dziękujemy za wsparcie! :D A już 30 marca widzimy się przy dramie Pretty Noona Who Buys Me The Food :o

Wampanella 

Wysłany: 2018-03-03, 22:29   

pollyyoanna, Hahaha. :XD: A ja skończyłam teraz 16 i się cieszyłam, że nadgoniłam w końcu Rycerza. A ty dajesz już wszystkie odcinki...
Sindi napisał/a:
Zapomniałam skomentować tej sukni co niby uszyła ją na Hae Ri, choć wiadomo, że było to dla niej... tylko to trochę dziwne, że znikł jej tatuaż z twarzy... mając ten zamiar.
Uważam to za błąd. Mając takie intencje od początku jest to dziwne, że napis znikną, a nie się nasilił.
Sindi napisał/a:
A teraz jak ukarzą Sharon? :?:
Będzie odczuwać ból? Albo całe jej ciało zostanie w tych napisach.
Sindi napisał/a:
Suknia była brzydka lepsza już była tamta w salonie, a i garnitur też bez jakiś większych rewelacji nie był.
Zgadzam się. Mi też suknia w salonie się bardziej spodobała. Może wyszła taka brzydka przez jej prawdziwe zamiary?
Sindi napisał/a:
czy moc Czarnego Rycerza zadziała?
Pewnie tak... Nie uśmiercą głównego bohatera. Znając dramy będzie happy end.
tomasia napisał/a:
Jedna rzecz się z nią łączy. :D Mi się grzybek i Sharon śniła! :\ Pierwszy raz coś z dram mi się śniło... ^^'

tomasia

Wysłany: 2018-03-04, 10:22   

pollyyoanna napisał/a:
Zapraszamy na 4 ostatnie odcinki dramy
I słowo stało się ciałem :P
Dzięki, popołudniu szykuje się seansik. Mniej więcej wiem, jak się kończy, bo rawy na dysku nie chciały spokojnie leżeć, ale teraz mogę spokojnie i dokładnie zakończyć przygodę z tą dramą.
pollyyoanna napisał/a:
A już 30 marca widzimy się przy dramie Pretty Noona Who Buys Me The Food
Oczywiście widzimy się przy Noonie, życzę aby była od początku do końca miła dla oka, ciekawa, niezbyt oczywista i z małą ilością linijek <3

my drama list

Sindi 
Człowiek z nałogiem.

Wysłany: 2018-03-04, 17:57   

pollyyoanna napisał/a:
Zapraszamy na 4 ostatnie odcinki dramy i życzymy miłego seansu. Nie była to tragicznie zła drama, ale... no właśnie xD Na pocieszenie dodam, że polly nawet uroniła łzę w ostatnim odcinku xD

Ja tam nie widzę w tym pocieszenia Szmat. xD I jak już powiedziałeś drama nie była zła, ale no właśnie. Nie wiem czy tylko mi zajechało takim nieudolnym Goblinem pod koniec. Widać, że tego pomysłu nie było. Przedłużenie wyszło niestety na niekorzyść. Nawet trudno mi opisać to zakończenie. Poza tym nie wiem w jakim momencie polly ta łezka poleciała, ale mam nadzieję, że się z tym podzieli, bo ja za china nie wiem. :crazy: Jakoś mnie to tam nic nie poruszyło. Bohaterowie według mnie bezpłciowi, nie poczułam tego i nie przeżywałam z nimi. Byłam po prostu obserwatorem doskonałym! :XD: Sorry manga mi się przypomniała.

pollyyoanna napisał/a:
Miłego seansu i dziękujemy za wsparcie! :D A już 30 marca widzimy się przy dramie Pretty Noona Who Buys Me The Food :o

Nabierzcie siły! <3 Czekam na wspieranie was i mam nadzieję, że ta drama okaże się lepsza i oczywiście oby było jak najmniej linijek. :tańczy: Albo może, żeby po prostu dobrze się tłumaczyło i nie było skomplikowanych zdań.

Dziękuję za waszą ciężką pracę i Gratulację, że wytrwaliście do końca. :love:

MyDramaList

pollyyoanna 

Wysłany: 2018-03-04, 18:43   

Już w sumie nie pamiętam sceny, w ogóle to już zapomniałam o tej dramie xD Ale jakoś pod koniec, ogólnie nie tyle co przez nich było mi smutno, ale przez fakt, że wiesz, że za chwilę ktoś umrze i patrzysz na to, musisz się z tym zgodzić, takie tam pierdu pierdu xD Soo Ho od początku do końca był konsekwentny - chce być z tą, tamtej nie wierzy, nikomu nie daje się zmanipulować. W sumie to jego było mi szkoda, że musi zostać i z tym żyć. Hae Ra była taka mymłowata - "o niee, mój ojciec zabił jego ojca, musimy zerwać", "tylko tak wróci do normalności, też muszę z nim zerwać", "chcę jechać hurr nie będę całe życie odbierać telefonów durr...". Z drugiej strony musiała się czuć marnie przy niestarzejącym się mężu... Ja bym niejednokrotnie pewnie czuła do niego żal, niech spada i żyje wiecznie gdzie indziej, tylko jego komplementują, że młody, a ja to co xD Widzowie są różni, ja tam zawsze staram się jakoś zrozumieć, co autor miał na myśli, szczególnie, jeśli samemu się to przekłada, by było dla nas zrozumiałe. Nawet jeśli to było złe xD

Sindi 
Człowiek z nałogiem.

Wysłany: 2018-03-04, 21:12   

Wiem co chcesz przekazać i faktycznie jest coś w tym fakcie jak musimy się żegnać z kimś bardzo bliskim i nic nie możemy zrobić tylko obserwować i czekać kiedy ten czas nastąpi. Niestety jest to sens naszego istnienia. Rodzimy się by umrzeć...

MyDramaList

Wampanella 

Wysłany: 2018-03-06, 22:11   

Sama nie wiem co napisać. Na pewno to, że dziękuje za napisy.
Sindi napisał/a:
Bohaterowie według mnie bezpłciowi, nie poczułam tego i nie przeżywałam z nimi. Byłam po prostu obserwatorem doskonałym! :XD: Sorry manga mi się przypomniała.
^^ Masz rację bohaterowie bezpłciowi. Z postaci polubiłam Sharon oraz Grzybka. Co jak co, ale to dzięki Sharon coś się działo. Była narzędziem rozpędowym tej dramy. Tak jak wspomniała Sindi przedłużenie dramy zepsuło to. Miałam już jej dość. A także ta jej obsesja już mnie wymęczyła. :\ Nie spodziewałam się, że tak to zakończą.

Odpowiedz do tematu