Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TEMAT POWITALNY
Autor Wiadomość
Arasz 
simple robot

Wysłany: 2010-07-04, 14:27   

1. Ksywka/imię itp.
Arasz/Zuzanna [to imię jest dla mnie za poważne...]
2. Skąd jestescie, ile mecie lat, gdzie sie uczycie/pracujecie i tym podobne informacje - co chcecie :)
Ile mam lat widać pod ikonką, jestem z Małopolski, ale przez większość roku przebywam w jakże pięknym Sosnowcu, bo tam studiuję.
3. Skąd do nas trafiliscie, jak się o nas dowiedzieliście?
Jestem z lizards więc nie mogło mnie tu nie być XD
4. Ulubione filmy
Wolę seriale i w tej chwili nic mi do głowy nie przychodzi ;)
5. Ulubione dramy
Pride <3, Black & White, Ryusei no Kizuna, Bloody Monday sezon 1, Majo Saiban, Orthros no Inu.
6. Ulubieni aktorzy
Ikuta Toma, Nishikido Ryo, Kimura Takuya, Yamapi, Ueno Juri, Narimiya Hiroki
7. Ulubieni wykonawcy
flumpool <3, Kanjani8, Kokia, ARASHI.
8. Pozostałe zainteresowania.
Muzyka nieazjatycka - Enya, Adiemus, Guns n'Roses, The Corrs, Joss Stone, Queen
Książki, zwłaszcza fantasy - Białołęcka, Sapkowski, Pratchett, Martin, Tolkien
cRPG - Planescape: Torment, Baldur's Gate II, Wiedźmin, KotOR
Poza tym języki obce, mitologie, religie i różne takie ;)
9. Cała reszta, która przyjdzie wam do głowy.
Witam wszystkich:)
Ostatnio zmieniony przez Arasz 2010-07-04, 17:40, w całości zmieniany 1 raz  

Lena 

Wysłany: 2010-07-04, 14:58   

I ja was witam:)

1. Ksywka/imię itp.
-Lena od imienia Magdalena

2. Skąd jestescie, ile mecie lat, gdzie sie uczycie/pracujecie i tym podobne informacje - co chcecie :)
-24 lata, Łódź, pracuję jako urzędnik >D

-Otai dała cynk o nowym forum
4. Ulubione filmy
Sensacyjne :)

5. Ulubione dramy
Jest tego sporo:)
Japońskie: Litr łez, Nobuta wo Produce, Last friends, Byakuyako, Rookies, Bloody Monday, Orthros no Inu, Buzzer Beat, Jotei, Yaoh, wszystkie sezonyGokusena
Tajwańskie:Czarny&Biały bohater, Namiętność lata, Zabójczy kochanek, Kolejna stacja szczęście, Pukając do Twojego serca, Mars, Corner with love, Meteor Garden
Koreańskie:Slingshot, IRIS, Time of dog and wolf, Kgotboda Namja, Personal Taste, Oh my lady, Full House

6. Ulubieni aktorzy
Japońscy: Narimiya Hiroki, Yamada Takayuki, Okada Masaki, Nishikido Ryo, Yamashita Tomohisa, Ayase Haruka, Horikita Maki, Hiraoka Yuta, Watabe Atsuro.....i wile innych
Tajwańscy: Wu Chun, Ming Dao, Mark Chao, Ethan Ruan, Vanness Wu, Chen Qiao En, Blue Lan, Rainie Yang, Mike He, Ariel Lin, Bryant Chang
Koreańscy:Lee Min Ho, Kim Hyun Joong, Bi Rain...malutko tego
7. Ulubieni wykonawcy
Kato Kazuki, Kanjani8, Kis-my-ft2, Prosiaczek, Alan Kuo, Yida.....
Gotowanie :)
Żądam debiutu Kis-my-ft2!!!

laserenissima 

Wysłany: 2010-07-04, 15:43   

Wydaje mi się, że właściwie to jeszcze tak szczegółowo się nie przedstawiałam. Ale co tam! Proszę bardzo, cała prawda o mnie: :P

1. Ksywka/imię itp.
laserenissima - to ze względu na moje dawne zainteresowania muzyczne (to był tytuł pewnej piosenki :D ), a w rzeczywistości noszę bardzo oryginalne imię - Ania.

2. Skąd jestescie, ile macie lat, gdzie sie uczycie/pracujecie i tym podobne informacje - co chcecie
Normalnie to spod Wrocławia, ale od dwóch lat siedzę w Edynburgu i nie robię tu nic szczególnie twórczego :P . Rocznik'84.

Z Kizuny oczywiście.

4. Ulubione filmy
No nie wiem, ale kiedyś miałam obsesję na punkcie Władcy Pierścieni.

5. Ulubione dramy
W zasadzie to tylko japońskie. Ostatnio bardzo podobało mi się Taiyo to umi, Long Love Letter i Byakuyako, ale tytułów mogłabym wymienić znacznie więcej.

6. Ulubieni aktorzy
Tu podobnie lista byłaby długa. Lubię jakoś szczególnie oglądać Yamapiego, ale głównie w starszych dramach.

7. Ulubieni wykonawcy
KAT-TUN, FictionJunction

Japonia oczywiście i japoński - jakoś tak od pół roku staram się czegoś nauczyć :o

Zawsze zastanawiam się, co ja właściwie robiłam, kiedy się tym wszystkim jeszcze nie interesowałam. Chyba straciłam mnóstwo czasu...

exia 

Wysłany: 2010-07-04, 16:21   

1. Ksywka/imię itp.
exia XD ewoluowała ta ksywką od excence, które już coraz rzadziej używam lub wcale XD a na imię mi Magdalena, nie mylić z Magdą i nie mówić Madzia bo ubije lol

Ze Skarżyska, taka 'wiocha-miasto' w świętokrzyskiem, latów mam już 20 oł je coraz starsza dupa ze mnie lol uczę się tam gdzie Otai czyli że edukację artystyczna w Kielcach, ale ja na 1 roku, a raczej już 2 od października XD

Bo mi zua Otai kazała robić headery i bannery! XD

4. Ulubione filmy eeee ee Amelia XD z tych azjatyckich to sporo ale nigdy nie kategoryzuje tego jako 'ulubione' lub 'nieulubione' XDD Pikanchi i Hold Up down lol

5. Ulubione dramy
j/w XD Last Friends, Love Shuffle, Ryuusei no Kizuna, Maou, Bloody Monday itp itd

6. Ulubieni aktorzy
saaa XD lubię grę Eity, Ueno Juri, Sato Takeru, Nino i Ohnoła :D wsio zależy XD

7. Ulubieni wykonawcy
Arashi xD z Johnnysów XD ale resztę też lubię :D
z niejohnnysów spoooro xD Julia Marcell, Regina Spektor, Pearl Jam, Linkin Park blablablabla Beethoven XD

Muzyka <3 bo sobie śpiewam, gram na keyboardzie, gitarze, rysujem, malujem, robie grafiki itepe itede :D

yoł wam :D exia dałn desu XD

miru 

Wysłany: 2010-07-04, 16:29   

Hej ^^ nareszcie forum, na którym jest tylko jeden temat powitalny xD
1. Ksywka/imię itp.
miru
Jestem z Sosnowca, mam 19lat i aktualnie skończyłam szkołę :P
Z Kizuny ^^
4. Ulubione filmy
saa nie wiem xD
5. Ulubione dramy
My boss my hero, Hana Yori Dango, Bloody Monday
6. Ulubieni aktorzy
Shun Oguri, Matsuda Shota, Miura Haruma
7. Ulubieni wykonawcy
DEATHGAZE, -OZ-, Nega, exist trace i wiele więcej ^^ popu nie słucham xD
Japonia w całej swej okazałości xD
Jestem uzależniona od pisania "xD" przepraszam.

Kaka 
I'm looking for You~~

Wysłany: 2010-07-04, 16:29   

No to teraz ja ^^
1. Ksywka/imię itp.
Dużo sobie tego wymyślałam: Kaka, Kwaka, Kajet, Kafe... Ale w realu nikt tak do mnie nie mówi ;) Tam mówią do mnie po prostu Kasia, Kaśka, Katarzyna :)

2. Skąd jestescie, ile mecie lat, gdzie sie uczycie/pracujecie i tym podobne informacje - co chcecie
Mieszkam w takiej miejscowości dużo mniejszej od Poznania, oddalonej od niego o jakieś 40 kilosów.
Ćwierć wieku skończyłam w tym roku.
Uczę się... tzn. już kończę się uczyć - 8 lipca obrona, a potem szukanie pracy...

W kizunowej PW wiadomość dostałam:)

4. Ulubione filmy
Heartbreak Library, Bliżej,

5. Ulubione dramy
Smile You, Hot Shot, Bloody Monday, Personal Taste... i inne...

6. Ulubieni aktorzy
Lee Dong Wook, Miura Haruma, Johnny Depp

7. Ulubieni wykonawcy
Golf&Mike, Big Bang, C.N.Blue, Backstreet Boys

Poza mangą, anime, dramami i muzyką azjatycką lubię czytać książki - gł. romanse, kryminały i przygodówki. Przepadam też za sagami typu "Ludzie lodu". Poza tym uwielbiam "Jeżycjadę" M. Musierowicz :D
Lubię też robić zdjęcia - głównie psiakom, rozwiązywać obrazki logiczne. No i jestem maniekiem zbierania wszystkiego po trochu - jak to mama określa 'zbieraczka śmieci' ;P

Jestem strasznie nieśmiałą osóbką, raczej małomówną...
W czwartek się bronię, więc trzymajcie kciuki!!

Silla 
zue zuo

Wysłany: 2010-07-04, 17:36   

Witam wszystkich ;3

1. Ksywka/imię itp.
W internecie funkcjonuję jako Rapsodia/Rapsilla/Silla tudzież zdrobniale - Rapsi. Na codzień Agata mi na imię xD

2. Skąd jestescie, ile mecie lat, gdzie sie uczycie/pracujecie i tym podobne informacje - co chcecie
Mieszkam w małym miasteczku pod B-stokiem ( w sumie to prawie Białystok xD), lat 20. Studiują filologię polską.

Z Kizuny mnie przywiało xD

4. Ulubione filmy
Wszystkie filmy połączenia Depp+Burton, Czekolada, Władca Pierścieni, Gladiator, V jak Vendetta

5. Ulubione dramy
Mars, Black&White, Nobuta wo Produce, Hana Kimi, Secret, Taiyou no Uta

6. Ulubieni aktorzy

Vic Zhou, Yamapi, Mizobata Junpei, Kame, Miura Haruma, Deep, Jean Reno

7. Ulubieni wykonawcy

KAT-TUN, abingdon boys school, BIG BANG, Beast, 2NE1, CN Blue, Breaking Benjamin, Volbeat

Lubię czytać - fantasy albo romansidła mile widziane, chociaż potrafie wciągnąć wszystko. Muzyka - jestem od niej uzależniona. I jazda konna - w ogóle mam hopla na punkcie koni ^^ "

Nic mi do głowy nie przychodzi xD

milka 

Wysłany: 2010-07-04, 18:08   

1. Ksywka/imię itp.

Na imię mam Iwona ale w necie szukać mnie można pod nickiem milka

Aktualnie mieszkam w Olsztynie ale pochodzę z małej miejscowości nieopodal Kętrzyna

Przez przypadek

4. Ulubione filmy

Adwokat diabła LOTR Do Re Mi Fa So La i wiele innych
5. Ulubione dramy

Cięzko wybrać ale chyba będa to YB HYD Hana Kimi

6. Ulubieni aktorzy

Kame JGS Ikuta Toma Oguri Shun

7. Ulubieni wykonawcy

KAT-TUN

Uwielbiam czytać zwłaszcza książki fantasy. Jako że studiuję biotechnologię to też można dodać do moich zainteresowań.

Yae 
GACKTofil

Wysłany: 2010-07-04, 18:38   

1. Ksywka/imię itp.
Znajomi przeważnie wołają do mnie Yume, a co za tym idzie: Yumeś, Yumaś, Dżume, Dżumka, Yumka, i chyba ulubione Yumyum.
Ale zdarza się, że zawołają do mnie Yae, albo po imieniu - Magdalena. :D
2. Skąd jesteście, ile macie lat, gdzie się uczycie/pracujecie i tym podobne informacje - co chcecie. :)
Z Wrocławia
3. Skąd do nas trafiliście, jak się o nas dowiedzieliście?
Eto... xD Zostawię bez komentarza.
4. Ulubione filmy.
Teraz żadne nie przychodzi mi do głowy. >D
5. Ulubione dramy.
Koizora, Liar Game.
6. Ulubieni aktorzy.
Yamapi, Kamenashi Kazuya i Mizushima Hiro. <3
7. Ulubieni wykonawcy.
Gackt, potem Meev, Kis-my-ft2
Origami. :D
Od jakiegoś czasu uczę się japońskiego.
Ostatnio zmieniony przez Yae 2013-05-03, 19:06, w całości zmieniany 1 raz  

Miya 

Wysłany: 2010-07-04, 20:28   

1. Ksywka/imię itp.
Miya i wszelkiego rodzaju udziwnienia do tego, np Miyuch, Miyuś, itp. Ano i jeszcze Gumiś xD A imię me brzmi: Ewelina.

2. Skąd jesteście, ile macie lat, gdzie się uczycie/pracujecie i tym podobne informacje - co chcecie.
Mieszkam sobie w takiej dziurze, tak zwana wieś xD Hm.. niedaleko stolicy- no jeśli 50km mieści się w tym "niedaleko". Lat mam prawie 21 (jeszcze 20 xD). Można rzecz, że pracuje i nie. Tak samo jest z nauką xD

3. Skąd do nas trafiliście, jak się o nas dowiedzieliście?
Poczta pantoflowa^^

4. Ulubione filmy.
Kurczę.. dużo. Ale takie najulubieńsze to: LOTR, Dom latających sztyletów.

5. Ulubione dramy.
Oj tu też będzie ciężko. Bo mój osobisty ranking często się zmienia. Ale spróbujmy. Na pewno Iris, Chuno, Personal Taste, You're Beautiful, Orthros no Inu...

6. Ulubieni aktorzy.
Jang Geun Suk <3

7. Ulubieni wykonawcy.
Big Bang <3 FT Island, Outsider... w sumie to kocham koreańszczyznę. Ale sentyment pozostał mi do NEWS i Kat- Tun.

Fantastyka we wszelakiej postaci. Ostatnio pochłaniam dużo fantastycznych książek. I ogólnie ciekawskie ze mnie stworzenie więc lubię poznawać "coś" nowego xD

Niech moc tęczy będzie z wami xD (em.. to moje powiedzenie, którego często używam xD).

ana3.33

Wysłany: 2010-07-05, 10:27   

1. ana3.33
2. kobiety o wiek się nie pyta ;)
obecnie już nigdzie się nie uczę, ale mam zamiar studiować na II stopniu studiów w Krakowie, a narazie ciesze się obronioną pracą :)
3. znam was z Kizuny, ale o tym, że się przenieśliście dowiedziałam się na Bace
4. nie mam jednego ulubionego filmu
5. Ognista koszykówka, B&W, Nobuta wo Produce, Gokusen2, Czarująca Dziewczyna Choon-hyang, ale to i tak nie wszystkie ^^
6. Luo Zhi Xiang, Jimmy Lin, Oguri Shun, Vic Zhou, Jang Geun Suk, Lee Jun Ki, Ikuta Toma, Matsumoto Jun, Lee Min Ho, Mizushima Hiro, Narimiya Hiroki, Wu Chun, Miura Haruma, Matsuyama Ken'ichi, Tatsuya Fujiwara, Lee Hyun Kyoon - sporo ich :D mogłabym jeszcze wymienić paru, ale za dużo byście wiedzieli ;) jak narazie z aktorek to lubię chyba tylko Jiang Yi i Kim Ji Young
7. Luo Zhi Xiang, 2PM, Big Bang, Kattun, Beast, Breakerz, Kato Kazuki, F.T. Island, SuJu, MBLAQ, News i jeszcze parę :P
8. lubię wyszywać różne rzeczy, robić bransoletki i przygotowywać różne azjatyckie dania :))

arduinna

Wysłany: 2010-07-05, 13:53   

1. Ksywka/imię itp.
arduinna/Monika
z okolic Łodzi, studia skończone, została praca ;)
Z ogłoszenia Otai na BAKA
4. Ulubione filmy
hm... nie mam :shock:
5. Ulubione dramy
Time between dog and wolf, Iljimae, ToGetHer, Hana Kimi, Hero, Buzzer Beat, Witaj, moje słonko
6. Ulubieni aktorzy
Lee Jun Ki (mania :D ) a także Jiro Wang, Ikuta Toma, Show Luo, Kimura, Takeshi Kaneshiro, Rainie Yang, Pi, Kame
7. Ulubieni wykonawcy
Nightwish
książki (wszystko oprócz horrorów bo mnie nudzą), muzyka, łyżwiarstwo figurowe
chcę mieć kota :D

kornelia233 

Wysłany: 2010-07-05, 15:21   

1.kornelia233
2. Mieszkam w Słupsku, mam 27 lat, chwilowo nie pracuję (właśnie skończyła mi się umowa wiec korzystając z tego zrobiłam sobie małe wakacje przed poszukiwaniami nowej:P)
3. poszukując stronek o azjatyckich dramach trafiłam na Kizunę a potem to wiadomo przeczytałam ogłoszenie o przenosinach więc jestem:))
4. Ciężko wymienić jeden, dużo mi się ich podoba ale z takich co mogłabym oglądać na okrągło to: z azjatyckich - 100 dni z panem aroganckim i My little bride; z innych - Dirty Dancing oraz serial "Duma i uprzedzenie" z 1995
5. Hmmm.... Nobuta wo produce (sentyment bo pierwsza), Boys before flower (koreańska, za całokształt), Nodame Cantabile (głównie za muzykę), You're Beautiful (za całokształt ale szczególnie za JGS:) oraz Hi my sweetheart (pierwsza tajwańska która spodobała mi się bez zastrzeżeń, świetne role głównej dwójki)...wiem trochę tego jest:P
6. ojjj zbyt często to się zmienia
7. z azji??...nie mam, ale jest kilka soundtracków które słucham bez przerwy, np z Ying Ye 3 Jia 1 czy You're beautiful, a najłatwiej chyba będzie spojrzeć na Last.fm:) http://www.lastfm.pl/user/Kornelia1983
8. uwielbiam czytać książki (głównie horrory, a czasem jakiś romans), jeździć na rowerze, kino..no ogólnie film a czasem jak mam natchnienie to gotowanie:P
9. słucham głównie melodycznego metalu (np. symfonic metal, power metal); często bywam wredna więc tylko niektórzy znajomi wytrzymują ze mną, z innymi spotykam się sporadycznie; jednym z moich zboczeń jest to, że podczas gotowania co chwile myje ręce - co w końcu doprowadza do tego ze myje je po ...myciu:P; potrafię czytać praktycznie wszędzie, z czego znajomi sie ciągle śmieją;
Ostatnio zmieniony przez kornelia233 2010-07-06, 10:41, w całości zmieniany 1 raz  

isamar84 

Wysłany: 2010-07-05, 16:03   

1. isamar84/Beata
2. z małej miejscowości w województwie lubelskim, studia skończone- Ochrona Środowiska, obecnie na stażu ;)
3. Z ogłoszenia Otai na doki doki
4. wiele i bardzo różnorodnie pod wzgledem gatunkowym, np.: Masz wiadomość, Kto nigdy nie żył, Jasminum ;)
5. Jest ich wiele, ale obecnie najbardziej jestem na fazie Hong Gil Donga, Oh! My Lady, Namiętność Lata (wprawdzie jestem w trakcie oglądania, ale już mogę tak o niej powiedzieć), Hotaru no Hikari, Smiling Pasta (niezmiennie :D ), ToGetHer, You're Beautiful, Fantasy Couple, itd. mogłaby jeszcze powymieniać :D
6. Kang Ji Hwan, Vic Zhou, Nicholas Teo, Jae Hee, Hyun Bin, Shun Oguri, JGS, Rainie Yang, Chen Qiao En, Yoon Eun Hye
7. IRA, WOW, Boohwal, Queen, The Rasmus, Nicholas Teo, Aya Ueto
8. książki (wszystko co mnie zaciekawi, choć Jane Austen jest moją faworytką), muzyka, siatkówka
9. Mam psy i koty i fioła na ich punkcie :P

Karolcia955 

Wysłany: 2010-07-05, 17:13   

1. Ksywka/imię itp.
Kaja - ksywka, imię - Karolina xD

Jestem z Tarnowskich Gór (takie małe miasto niedaleko Katowic xD). Mam 17 lat i chodzę do Liceum o profilu biol-chem xD

Etto. Chyba trafiłam tu (właściwie to na kizunę :P ) z ogłoszeniu na BACE ;]

4. Ulubione filmy
Piraci z Karaibów, LOTR, Juno, Do re mi fa so la si do, Wywiad z Wampirem. Uwielbiam też filmy z Jackie Chanem <3 3 (zresztą ogólnie lubię takie klimaty xD), filmy Tima Burtona... Z azjatyckich filmów mam wiele ulubionych, tudzież podałam tylko jeden :P Ale jest ich duużo xD

5. Ulubione dramy
Mam ich sporo, ale powiem tylko kilka: IRIS, Time of Dog(...), dramki z Kimurą Takuyą (Pride, MR.BRAIN, Engine itd.), Full House (klasyka xD), Krwawy poniedziałek, no i dużo tajwańskich dramek, których nie mogę tu napisać, gdyż nie mogę konkretnie wybrać moich najulubieńszych :P (z tw dramek lubię dramki z Mingiem Dao, Rainie, Prosiakiem [Hot Shot <3 3], Chen Qiao En i wieloma fantastycznymi tw. aktorami xD no i kochany mój B&W) zresztą koreańskich też mam bardzo dużo i naprawdę ciężko wybrać :P .

6. Ulubieni aktorzy
To może tacy najulubieńsi: Ming Dao, Kimura, Aya Ueto, Chen Qiao En, Blue Lan, Ueno Juri, Prosiak, Nishikido Ryo, Ayase Haruka, Horikita Maki, Rainie, Yoon Eun Hye, Miura Haruma, Lee Joon Ki, Mike He i inni xD

7. Ulubieni wykonawcy
NEWS, KAT-TUN, SuJu, K8, Jimmy Lin, Yida, Alan Kuo, Prosiak, Rainie, Wilber Pan, Aya Ueto, Queen, RHCP, Nirvana i inni xD

-Książki <3 3 Mój odwieczny nałóg *.* Głównie fantastyka, lecz nie zabraknie też tych książek, które pochłania się za jednym razem (czyli lekkie, mało ambitne i nie wymagające zbyt wielu przemyśleń książki xD), jak i tych bardziej ambitnych xD
-Słuchanie muzyki of cors.
-Koszykówka, piłka nożna, tennis, jazda na rolkach XD
-Wypady z przyjaciółmi
-Wakacje of cors xD (tak, czekam na nie cały rok szkolny xD)
-uwielbiam spać >D

Pozdro xd
a i jeszcze jedno - te emotki mnie rozbrajają xD mają takie fajniaste wstążeczki na głowach :D
No a reszta wyjdzie w praniu xD

ciastek
Yuki's Lover

Wysłany: 2010-07-05, 19:37   

1. Ksywka/imię Ciastek, imienia brak
2. Skąd jestescie, ile mecie lat, gdzie sie uczycie/pracujecie i tym podobne informacje - co chcecie Gliwice, 16, po wakacjach czeka mnie męczarnia w LO ^ ^"
3. Skąd do nas trafiliscie, jak się o nas dowiedzieliście? A to takie ważne? ^ ^"
4. Ulubione filmy The Last Samurai, Kizuna, Baby and Me, Spider Lillies
5. Ulubione dramy tylko tajwańskie - 'Hi, my sweetheart' 'Im so handsome' 'Devil beaside you' 'Love Contract' 'Why Why Love'
6. Ulubieni aktorzy/aktorki Rainie Yang, Mike He, Kingone
7. Ulubieni wykonawcy OOR, ElDorado, Kagrra, DNT, Nell, Aushvitz, Galneryus, Radwimps, SuJu, SHINee, Pia, Sugar Donut, JJ Lin, Nicolas Teo, Rainie Yang, Giru, 1TYM, B2ST >itd....<
8. Pozostałe zainteresowania. Zbieranie płyt Kagrry, >ot co, ale okładki mają ładne<, jazda konno, i coś tam jeszcze
9. Cała reszta, która przyjdzie wam do głowy. Lubię grafikę komputerową, tłumaczę dramy i piosenki. Uwielbiam Yukiego z ElDorado. Amen <3
Ostatnio zmieniony przez ciastek 2010-07-06, 10:37, w całości zmieniany 1 raz  

jordi 
Żmija mrozu XD

Wysłany: 2010-07-05, 22:25   

Zacznę od tego, że pomysł dużo lepszy niż na BACE (w każdym temacie pisać "hej" to od zawsze mówiłem, że to marnotrawstwo transferu i w ogóle...)

1. Ksywka/imię itp.

Jordi

Centrum Dowodzenia BAKA (czyli ŁDZ :) ), 22 skończone, student dziennikarstwa (w obecnej chwili bezrobotny)

Z rozmów z Dżeny i Otaj na gg :)

4. Ulubione filmy

200 Pounds of Beauty, Haeundae, Fortune Salon, Into The White Night (chyba nie muszę mówić, że wszystkie z Korei :P )

5. Ulubione dramy

TOP3:

4. My Girl
3. City Hall
2. Prosecutor Princess
1. dwa tytuły - Partner oraz..... nie powiem, ale też koreańskie (to ma być niespodzianka ode mnie niedługo ;) )

6. Ulubieni aktorzy

Dużo, ale najnaj to Kim Hyun Joo ( :* ) a z aktorów najbardziej cenię sobie Go Soo oraz Lee Dong Wook'a

7. Ulubieni wykonawcy

SON DAM BI!!! :* :* :* (nowy minialbum już na dniach :D ) Poza tym Monday Kiz, Peter Ho, Rainie Yang, AAA, B'z, Nami Tamaki i jeszcze wiele można by wymienić :)

Dziennikarstwo ogólnie, radyjko ;) , gotowanie, oglądanie KBS World (jeżeli można to dodać do zainteresowań :P )

Maniak azjatycki od ponad 5 lat (2005-07 - anime, od 2008 do dziś dramy i filmy, od zawsze MUZYKA :D ), tłumacz BAKA, jeden z "prezenterów" Bakafm (zapraszam do słuchania Korean Dream :P ). Otwarty, piszący zawsze to co myśli (dlatego dużo ludu, zwłaszcza wśród początkujących dramomaniaków podobno się mnie boi :P a ja taki miły prywatnie jestem - iiveruś może potwierdzić :) )

Karmelek 
Ru~

Wysłany: 2010-07-06, 09:46   

1. Ksywka/imię itp.
Karmelek, Kamila
Sosnowiec. 16. Uczę się , w zasadzie to będę się uczyć od września w liceum.
Forum Kizuna ^^
4. Ulubione filmy
Wyznania Gejszy, Mulan, Ashura, Azumi
5. Ulubione dramy
You're Beautiful, Hi, my sweetheart, Wampirzy Host
6. Ulubieni aktorzy
Park Shin Hye, Zhang Ziyi
7. Ulubieni wykonawcy
the gazette i cała gama jrockowych zespołów, z kmusic, big bang na pierwszym miejscu ^^
grafika stron internetowych
Cześć ! xd

Nanaa

Wysłany: 2010-07-06, 15:20   

1. Ksywka/imię itp.
Nanaa.

Zielona Góra, 20, studiuje ^^

z baki

4. Ulubione filmy
Shinobi, azumi 1 i 2

5. Ulubione dramy
maou, my girl

6. Ulubieni aktorzy
Ohno Satoshi, Yokoyama Yuu

7. Ulubieni wykonawcy
arashi, acid black cherry, k-otic

książki i podróże.

witam ~~!

Lestat 
a-wampir

Wysłany: 2010-07-06, 18:56   

Ech ..lepiej późno niż wcale z tym przedstawieniem się xD
1. Ksywka/imię itp.
Lestat /Weronika,Wiera :tańczy:

2.Skąd jestescie, ile mecie lat, gdzie sie uczycie/pracujecie i tym podobne informacje - co chcecie
30km od Wawy,w paźdz.będzie 19stka,powinnam iść na studia,ale mam rok przerwy :gwizdze:

z baki przygarnęła mnie Otai :przytul: jako tłumacza z wampirzego na ludzki ;p

4. Ulubione filmy
Wywiad z wampirem,Straż nocna i dzienna,turn left turn right,hero,kruk,300,król i klaun..

5. Ulubione dramy
nodame,hanakimi,wsie ogureczkowe :^^:,oh my lady,you're beautiful,chuno

6. Ulubieni aktorzy
SHUN OGURI <3 ,Choi Seung Hyun <3 haha,Jang Geun Suk,Gong Yoo,Oh Ji Ho,Shiwon,Lee Min Ho,Go Soo..

7. Ulubieni wykonawcy
bb,suju,terry lin,despairs ray,deg,atsushi sakurai,x-japan

muzyka,skrzypce,śpiew,książki,azja,rosja,yaoi :^^:

..jestem wampirem... :twisted:

Odpowiedz do tematu