Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TEMAT POWITALNY
Autor Wiadomość
Aggklas 

Wysłany: 2014-05-21, 12:36   

Hej wszystkim! Z tej strony Agnieszka z Gorzowa.

Kornow 

Wysłany: 2014-05-23, 22:50   

Witam wszystkich!

Lafrael 

Wysłany: 2014-05-27, 10:30   

Cześć :)

dzosa 
mango-pochłaniacz

Wysłany: 2014-05-27, 12:01   

Kochani, na poprzednich stronach mamy kilka ciekawych tematów, co nam pozwoli Was lepiej poznać, może się zapoznacie z nim i uzupełnicie swoje wpisy? Tak jakoś odeszliście od wzoru ;)

Zapraszam na drama online

_______
Moje tłumaczenia

Michyo 

Wysłany: 2014-06-24, 19:59   

Hejka :D Jestem Michyo i dowiedziałam się o was dzięki cudownej stronce drama-online :D Dramami (głównie koreańskimi) interesuję się od niedawna (od kiedy znalazłam drama-online :piwo: ) i już kilka tygodni zastanawiałam się, czy nie spróbować sił jako tłumacz. Mam nadzieję, że poznam tu wiele tak samo zakręconych osób, jak ja.

Jeśli macie pytania, to walcie śmiało. Odpowiem na wszystkie :P (no może prawie wszystkie :twisted: )

PS. Nawet bez fot widać, że ze mnie jest blondynka :torba: Pytania były w 1 poście :((

1. Ksywka/imię itp.

Michyo - jak ktoś ogląda dramki z Korei, to raczej wie co to znaczy - oto cała ja w tym jednym krótkim słowie :) Imię?? Nie znoszę go, więc przemilczę jeśli pozwolicie.

2. Skąd jestescie, ile mecie lat, gdzie sie uczycie/pracujecie i tym podobne informacje - co chcecie

Jestem z szeroko rozumianej północy, wiek macie obok w profilu. Chodzę jak większość osób w moim wieku do liceum.

3. Skąd do nas trafiliscie, jak się o nas dowiedzieliście?

Poprzez drama-online - cudowna stronka :crazy:

4. Ulubione filmy

Nie widziałam zbyt wielu, ale dwa mogę wymienić.

Werewolf Boy (zabójcze ciacho tam grało >D )
Architecture 101 (jestem walnięta, ale jakoś tak dziwnie komedie mnie nie ciągną, ale wszelkie romansidła i melodramaty owszem - też chciałabym romansować z takimi.... ech.... :twisted: )

5. Ulubione dramy

Do tej pory obejrzałam kilkanaście, więc może 3 wymienię :D

That Winter, The Wind Blows (ach ten główny aktor :)) )
Nice Guy (ciacho z Werewolfa, ale i ciekawie skonstruowany dramat)
Padam Padam (dla mnie miejscami to wyglądało jak baśń)

6. Ulubieni aktorzy

pan z Werewolfa, czyli Song Joong Ki (mam nadzieję, że nie popełniam błędu). Poza tym każde ciacho chętnie sobie obejrzę na ekranie :))

7. Ulubieni wykonawcy

Muzyki z Azji za dużo nie słucham, ale jak już, to ostatnio podobają mi się BEAST, a z Japonii jakoś tak wkręcił mi się Miura Daichi. Ogólnie to mam prawie zerową wiedzę na ten temat, ale może tutaj to nadrobię.

8. Pozostałe zainteresowania.

Książki - mam ich tonę, uwielbiam też rowery i wszystko z nimi związane. Co jeszcze... no nie będę zanudzać tekstami typu "spotkania z przyjaciółmi, słuchanie muzyki, TV", bo to chyba każdy pisze :P

9. Cała reszta, która przyjdzie wam do głowy.

Często mi totalnie odbija - jedni to uważają za wadę, a drudzy za zaletę. Wiem tylko, że w tym stanie potrafię być niebezpieczna nawet dla siebie :XD:

Alexa-Skye 
Rasowy skorpion

Wysłany: 2014-09-09, 19:58   

Cześć wszystkim!
1. Jestem Aleksandra lub jak kto woli Ola. Jeśli chodzi o ksywkę to zwykle po prostu: Alexa.
2. Jestem z Warszawy, obroniłam inżyniera i robię przerwę od mgr. Obecnie tworzę nową furtkę w życiu w szkole policealnej i poszukuję pracy.
3. Pewna pani wstrzyknęła mi koreański wirus, a później przesłała odpowiedni link i tak oto jestem ;) (Pozdrawiam :* ->na marginesie, nie udało się u mnie z Jmusic, za to gładko poszło z Kpopem :P )
4. Ulubione filmy: LOTR, Fast&Furious(all!), Vehicle 19, Turysta, Meet Joe Black, HP, I'm the god i Chilling Romance.
5. Ulubione dramy ->póki co brak.
6. Ulubieni aktorzy: Paul Walker.
7. Ulubieni wykonawcy: B.A.P i solo Bang Yongguk, Kim Jaejoong, a z zachodu to Lana Del Rey, My Chemical Romance.
8. Pozostałe zainteresowania: począwszy od motoryzacji (samochody, motocykle, adrenalina, doskonalenie się i zabawy w mechanika), poprzez narciarstwo i podróże po świecie, a skończywszy na książkowych thrillerach (Gerritsen, Child, Doetsch) i szeroko pojętej muzyce (od klubowych brzmień, rocka po cięższe kawałki) plus od czasu do czasu lubię napisać opowiadanie bądź dwa ;) , namiętnie też oglądam Grey's Anatomy.
9. Jeśli chodzi o azjatycki przemysł rozrywkowy, jestem jak raczkujący Zelo we mgle, w lesie. Ale myślę, że wszystko da się nadrobić i zamierzam poznawać to głębiej :)
Miło mi, że tu dołączyłam :)

Bemolinka 
Bemolinka

Wysłany: 2014-10-13, 22:14   

Witam ;-)

1. Nazywam się Agata, przez znajomych zwana Gagatą, Gatą bądź jak kto woli poprosu Agą.

2. Jestem z okolic Warszawy, obecnie skończyłam studium o profilu kosmetologii i właśnie w tym kierunku obecnie poszukuję pracy.

3. Do azjatyckich dram w sumie doszłam sama, a zaczęło się to dzięki koleżance z liceum, która pokazała mi kilka anime. Spodobały mi się, więc zaczęłam sama poszukiwać stron, gdzie można oglądać anime online, w większości były to strony angielskie i tak w sumie przez przypadek trafiłam na dramę Vampire Host, którą obejrzałam w wakacje prawie ciągiem i do tego momentu mój romans z azjatyckimi dramami trwa prawie 8 lat :-P

4. Ulubionych filmów mam sporo, więc wymienię może tylko kilka: V jak Vendetta, Iluzja, Miłość na żądanie (polecam naprawdę świetne romansidło), a z azjatyckich: Seducing Mr. Perfect, The Art of Seduction, 100 days with Mr. Arrogant, Ip Man

5. Dram mam sporo ulubionych, ale takie do których powracam kilkakrotnie to: You're beautiful, City Hunter, Devil beside you, Hana Yori Dango (kolejność przypadkowa)

6. Aktorzy ulubieni to : Jang Geun Suk, Lee Min Ho oraz Kim Soo Hyun

7. Słucham różnej muzyki, więc trudno powiedzieć...więcej w pkt. 8

8. Tak więc moim zainteresowaniem (oczywiście po za kręgiem azjatyckim i kosmetycznym) jest śpiewanie. Skończyłam szkołę muzyczną, od dziecka udzielałam się w wielu zespołach i chórach, a od kilku lat koncertuję tu i ówdzie jako muzyk-wokalista do najęcia, wykonując utwory od klasyki po jazz, tak więc moje zamiłowanie do muzyki jest bardzo szerokie i trudno mi wybrać najbardziej ulubioną ;-))

9. Co mi przyjdzie do głowy hmm... Cieszę się, że w czasach obecnej technologii tak łatwo i szybko można znaleźć ludzi równie "zarażonych" tymi samymi zainteresowaniami, co my sami. Fajnie, że mamy do nich tak łatwy dostęp przez co Świat wydaje się mniejszy, a my możemy zgłębiać kulturę innych krajów, obyczaje itp. w zasadzie nie wychodząc z domu ;-)

Marsmall 

Wysłany: 2015-07-30, 15:10   

W sumie mógłbym się przywitać z Wami. Na sam początek zacznę od podziękowania za akceptację mojego konta. Jak na to, że administratorka ręcznie akceptuje konta, to dosyć sprawnie to poszło. Dzięki.
To teraz odpowiedzi na pytania? Spoko.
1.
Na imię mi Marcin, a ksywa - widać.
2.
Pochodzę z Radomska, mam 23 lata. Studiowałem informatykę, a teraz siedzę na japonistyce.
3.
W sumie, to szukałem tłumaczenia do Death Note i zauważyłem na stronie 'Baki', że tłumaczy to 'Lizards'. Tak więc trafiłem tutaj w taki oto sposób.
4.
Nie mam jakichś ulubionych filmów, ale jeśli mam już jakieś wymienić, to będzie to trylogia Władcy Pierścieni, Ujrzałem diabła, Cristiada, Always czy You are my Pet.
5.
To samo co z filmami, ale z tego powodu, że zwyczajnie ich dużo nie oglądam. Chociaż jedną mam ulubioną, ale nie potrafię się do niej zabrać po raz kolejny. Jest nią Litr Łez.
6.
Nie przykuwam dużej wagi do aktorów, w większości nawet nie wiem, kto gra, nie znam ich nazwisk itd. Chociaż obejrzałem wiele tytułów z jednym aktorem, i wydaje mi się, że jest dobry. Byung-hun Lee.
7.
Nie mam ulubionej muzyki, słucham tego co mi w ucho wpadnie.
8.
Jedynym takim poważniejszym zainteresowaniem jest u mnie język japoński, więc zastanawiam się, jakie będą zainteresowania jak nauczę się tego języka. Lubię również obejrzeć stare, japońskie filmy o tematyce samurajskiej.
9.
Może nic tutaj nie napiszę, chociaż jak widać, coś napisałem. Tak więc jeszcze raz się przywitam i od razu mówię - będę pisać mało.

kp022299 
Kinga :)

Wysłany: 2015-07-31, 12:26   

Skoro wszyscy to i ja :)

1. Ksywka/imię itp.
Kinga, jakoś tak wyszło, że ksywki nie mam xD

2. Skąd jesteście, ile macie lat, gdzie sie uczycie/pracujecie
woj. lubelskie, lat 16 (chyba jedna z młodszych tutaj :) ) Będę rozpoczynać naukę w LO profil biol-chem-mat - życzcie powodzenia xD

3. Skąd do nas trafiliście, jak się o nas dowiedzieliście?
Trafiłam tutaj z Drama-Online, na którą to trafiłam przypadkiem jak zakochałam się w (szczególnie japońskich) dramach na love-drama (pamiętam była to KOIZORA <3 )

4. Ulubione filmy
-Kyou no Hi wa Sayonara
- Paradise Kiss
-Sukitte ii na yo/Say I love you
-L-DK
-Rockin’ on Heaven’s Door

5. Ulubione dramy
-KOIZORA
-Mei-chan no Shitsui
-ITAZURA NA KISS
-HANA YORI DANGO
-Ikemen Desu Ne
-Buzzer Beat

6. Ulubieni aktorzy
Nie mam jakoś specjalnych wymogów :)

7. Ulubieni wykonawcy
Jeśli chodzi o muzykę azjatycką to Hey! Say! JUMP!

Hmm... ostatnio zaczęłam uczyć się japońskiego, oczywiście na razie są tą tylko znaki i przykładowe słówka :) A tak to jeszcze bardzo lubię siatkówkę, mogę w nią grać i oglądać godzinami :)

Licząc rok, czy półtora, podczas którego zakochałam się w Japonii mam chyba sporą ilość obejrzanych dram na swoim koncie :)

ShameOnYou 

Wysłany: 2015-09-06, 16:39   

1. Ksywka/imię itp.
Shame, ShameOnYou,

2. Skąd jesteście, ile macie lat, gdzie się uczycie/pracujecie i tym podobne informacje.
Województwo kujawsko-pomorskie, rocznik 97, klasa maturalna profilu lingwistycznego z elementami prawa i dyplomacji.

Tak jakoś wyszło.

4. Ulubione filmy
La Solitudine dei numeri primi, Wristcutters: A Love Story, Bienvenue chez les Ch'tis, Pulp Fiction, The Key of Life, Miliocroze,

5. Ulubione dramy
Fuben na Benriya, Strawberry Night, A Well Grown Daughter, Healer, Hanazakari no Kimitachi e, Binbo Danshi, LIMIT, Kagi no Katta Heya, Ataru, Yuusha Yoshihiko, Border,

6. Ulubieni aktorzy
Yuki Kubota, Lee Jun Ki, Kim Nam Gil, Kimura Takuya, Endo Kenichi, Matt Bomer, Jessica Alba, Masaki Okada, Suzuki Kosuke, Yuko Takeuchi, Park Han Byul,

7. Ulubieni wykonawcy
Miyavi, Maria Peszek, Straightener, Arctic Monkeys, Flumpool,

Mangi, manhwy, architektura, fotografia, jazda na łyżwach i rolkach, język angielski i japoński, prawo, troszkę historia, poezja, psychologia, filozofia, tłumaczenie, podróże, sen, komedie i kryminały w każdym wydaniu, malarstwo, abstrakcjonizm, iluzjonizm, zwierzęta, pieczenie, kuchnia, nauka, społeczeństwo, teatr, symbolika, szyfrowanie, matematyka, humanizm, podziwianie cudactw z ikebany, słuchanie podkładów muzycznych (dźwięki pianina, fortepianu, gitary elektrycznej, skrzypiec elektrycznych),

Lubię kolor czarny, czerwony, ciemny zielony, biały i błękit. Jestem śpiochem, ale także pracusiem. Chciałabym też coś osiągnąć w życiu.

Uranes 
^_^

Wysłany: 2015-10-26, 21:00   

1. Ksywka/imię itp.

Nazywam się Kamil.
Z ksywką bywa rożnie, zawsze w internecie na rożnych forach/grach używam nazwy Uranes. Wśród znajomych nie mam stałej ksywki ;) zmieniają mi ją częściej niż zdążę się o tym dowiedzieć :)

2. Skąd jesteście, ile macie lat, gdzie się uczycie/pracujecie i tym podobne informacje - co chcecie :)

Pochodzę z Pawłosiowa, małej wsi na Podkarpaciu ;)
Lat mam 17, urodzony 29.04.1998
Uczęszczam do drugiej klasy technikum na dziale technik informatyk.

Pewnego razu słuchając muzyki na plug dj AKB48 <3 trafiłem na pewnego polaka, który okazał się ich zagorzałym fanem. Opowiedział mi o Majisuka Gakuen, które 2 pierwsze sezony obejrzałem na drama-online. Wtedy 3 sezon nie był cały wrzucony na tą stronę, szukając kontynuacji jakoś tutaj trafiłem i zostałem na dłużej jak widać ;P

4. Ulubione filmy

Library Wars

5. Ulubione dramy

Sakura Kara No Tegami

6. Ulubieni aktorzy

Za mało obejrzałem by móc coś tutaj mieć do powiedzenia :P

7. Ulubieni wykonawcy

Można powiedzieć, że wcześniej w ogóle nie słuchałem muzyki, ostatnio słucham non stop zespołu AKB48. Dlatego jeśli chodzi o konkretnego wykonawcę to jest nią Watanabe Mayu, a ulubionym jej utworem jest Deino Tsuzuki <3

•Anime
•Kultura Japońska

Mogę dodać, że jeśli się w coś wciągnę to strasznie ciężko mnie oderwać. Przykładem tego może być to że w ciągu 2 dni obejrzałem całe 3 sezony anime Nadame Contabile i dodatkowo 11 odcinków japońskiego wydania tej dramy.

JinHwan

Wysłany: 2016-03-22, 09:39   

Witam,

1. Ksywka/imię itp. Nick podany na tym forum jest przypadkowy, kiedyś miałam ksywkę Kai i tak wielu ludzi mnie kojarzyło (osobiście lub w internecie) chociaż teraz już w moim wieku (ponad ćwierć wieku) wszyscy, oprócz przyjaciół z dawnych lat, tytułują mnie panną K.

2. Skąd jesteście, ile macie lat, gdzie sie uczycie/pracujecie i tym podobne informacje - co chcecie :) Z dolnośląskiego :) . 91-line :) "Już prawie pouczone"(Za niedługo.... jeszcze troszke... skończę wreszcie edukację)

Ogólnie jestem takim "FANDOMOWYM DUCHEM" (hahaha chyba ten przydomek do mnie pasuje :) ) - jedni wiedzieli mnie na koncertach, inni jako leniwego uzytkownika na innych forach i stronach, jeszcze innych spotykałam w przypadkowych sytuacjach w życiu codziennym. Niezmiennie jestem z wami i obok was od ponad 10 lat :) Tak więc forum, ze słyszenia, dobrze znałam, nawet kilka lat temu sie zalogowałam ale coś było nie tak z rejestracją i dałam spokój.

4. Ulubione filmy
5. Ulubione dramy
6. Ulubieni aktorzy
7. Ulubieni wykonawcy

Tyle się tego przewineło ;)
Mam tyle ulubionych filmów, dram i aktorów, aktorek że raczej nie będę wymianiać - jednak raczej wszystkie i wszyscy pochodzą z Koreii. Kiedyś, jak jeszcze nie było tylu wspaniałych tłumaczeń :kiss: oglądałam seriale z Japonii i jak na nastoletnie gusta - dało się, dało - ale to koreańskie dramy mają dla mnie to coś (nie wszystkie, ale wiele z nich ).

Co do muzyki od wielu lat kocham j-rock (ale absolutnie nie j-pop) chociaż ostatnimi laty to k-pop płonie w mojej duszy i podsyca ten ogień mnóstwo wychodzących co rusz kawałków i programów. Teraz czas w Seulu jest dla mnie taki sam jak tutaj :)

Mam mnóstwo (o dziwo! bo jak na to czasu ma wystarczyć) innych zainteresowań ale nie będę ich tutaj opisywać :)

Ktoś to jeszcze czyta?

Mam nadzieję że będziemy sie dobrze wspólnie bawić :) !!!

Gabck

Wysłany: 2016-10-02, 10:50   

Witam no to i ja napiszę kilka słów o sobie :)
1. Gabck miało być Gabcik bo taki zawsze używałam nick, ale pewnego czasu zgubiłam przypadkowo literkę i zostło Gabck :) Nick oczywiście od imienia Gabriela :P
2. Skąd jesteście, ile macie lat, gdzie sie uczycie/pracujecie i tym podobne informacje - co chcecie :)
Jestem z małopolski :P wiosenek ile licze to tam mało ważne jak i to gdzie pracuje :D
3. Trafiłam tutaj po przez polecenie przez z któregoś z użytkowników pewnej stronki już nie pamiętam kto to był. :)
4. Hmm co jak co filmów mało co oglądałam raczej spędzam godziny przy serialach :D
5. Tutaj to by można było pisać i pisać, ale napiszę te co najbardziej uwielbiam i najmilej wspominam godziny spędzone przed monitorem: Scholar Who Walks the Night,The Princess’ Man,Joseon Gunman,Arang and the Magistrate,Warrior Baek Dong Soo,Splash, Splash Love,Empress Ki
6. Park Bo Gum, Lee Joon gi, Shin Min-a,Park Shi Hoo, Lee Yu-bi, Joo Jin Mo,Yi Han Jin
7. _____________
8._______________
9. Swoją miłość do dram zaczełam od Cesarzowej KI i później już tak leciałam po kolei :D
Co uwielbiam ?! Dramy historyczne to jest to coś co mogłabym oglądać oglądać potrafią wywołać tyle emocji w człowieku nawet głupie błahostki potrwią ucieszyc po pachy:)
Przepiękne stroje wiele miłości, smutku, cierpienia również dużo śmiechu i wszystko w jednym:)

Hanae 

Wysłany: 2017-03-18, 19:10   

1. Alicja to piękne imię, każdej przystoi dziewczynie.
2. Jestem z pomorza, w bibliotecznym rejestrze jestem między 25-40, jestem animatorem zabaw dla dzieci:D
3. Trafiłam tu z dramy-onlina, dzięki Szefowej.
4. Kolekcjoner kości, Milczenie owiec, Odlot, Święci z Bostonu, Tajemniczy ogóród
5. Paradise Kiss, Cheese in the Trap, Bad Guys, Moonlight Drawn By Clouds, The Master’s Sun
6. Anthony Hopkins, David Lynch, Kate Winslet, Park Hae-Jin, Kim Yoo-jung, Park Bo-gum, Gong Hyo-jin, Gong Hyo-jin
7. M83, Angelo Badalamenti, Yui, ZIA
8. Interesuję się językami starożytnymi, w szczególności starogreckim. Lubię chodzić po górach, czytać książki, uwielbiam jeść <3 , gram w rpg :zlo:
9. Moja przygoda z dramami, zaczęła się w gimnazjum... odkryłam wtedy mangę, następnie anime i w końcu doszłam do dram :))

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie znad Bałtyku!!! :)

olinka204 

Wysłany: 2017-04-29, 23:30   

1.Ksywka/imię itp.
olinka204/Olka

2.Skąd jesteście, ile macie lat, gdzie się uczycie/pracujecie i tym podobne informacje - co chcecie :)
Wola Krzysztoporska (województwo łódzkie) lat 31, obecnie nie pracuję, zajmuję się domem i wychowywaniem dwójki moich szkrabów

4 Skąd do nas trafiliście, jak się o nas dowiedzieliście?
Byłam tłumaczką Baki i stamtąd do was trafiłam

4. Ulubione filmy
Złodziej Życia, Americna History x, Pitbull (wszystkie 3 części), Champion 2, Champion 3: Odkupienie, Boyka: Undisputed IV, Bracia, jest tego mnóstwo, więc dalej nie będę wymieniała

5. Ulubione dramy
Bad Guys, BIG, Emergency Couple, Heartstrings, Hotel King, Mask, Kill me, Heal me, Mary stayed out all night, Me Too, Flower!, My Name is Kim Sam Soon i wiele, wiele innych

7.Ulubieni aktorzy
Kim Woo Bin, Park Hyung Sik, Ji Soo, Choi Won Young, Kim Kwang Gyu, Lee Kwang Soo

7. Ulubieni wykonawcy
EXO, Block B, BTS

Malowanie, czytanie książek i mang, bieganie, (chociaż ostatnio nie mam na to czasu)

--------------------------------------------------

tomasia

Wysłany: 2017-05-23, 18:51   

Ależ nieogarnięta babura ze mnie... Nie widziałam wcześniej tego tematu, już się poprawiam:
1.Ksywka/imię itp.
tomasia, wymyślony lata temu nick, powstały z połączenia imion: Tomek i Asia. Ja jestem Asia ;)

2.Skąd jesteście, ile macie lat, gdzie się uczycie/pracujecie i tym podobne informacje - co chcecie :)
Janków Przygodzki, tak, to tam kilka lat temu był ten potężny wybuch gazociągu, który zmiótł 10 domów... na szczęście mieszkam na drugim końcu wsi ;) kategoria 40+ :zlo:

Inny dramomaniak mnie skierował :)

4. Ulubione filmy
Mało filmów oglądam, ale jest jeden taki, który widziałam kilka razy: My PS Partner :twisted:

5. Ulubione dramy
Kilka. Na pewno Secret, Defendant, Goblin. To te, które chyba zrobiły na mnie największe wrażenie. Ale widziałam ich naprawdę dużo i mało jest takich, które żałuję :zlo:

6.Ulubieni aktorzy
Ji Sung i długo, długo nic. Potem Nam Goong Min, pod warunkiem, że gra psychopatę i przynajmniej raz pokaże się bez koszulki <3

7. Ulubieni wykonawcy
brak

Lubie czytać. Gatunki łatwe, proste i przyjemne. To samo w zasadzie dotyczy dram. Jeśli mam czas i siłę, to długie spacery z kijkami. Bawię się też grafiką, jednym się podoba, inni nazywają mnie bezguściem, beztalenciem i bezwyczuciem :((

Pozostaje chyba tylko napisać, że miło na tym forum ;)

my drama list

RuoTing 
student of mandarin

Wysłany: 2017-08-05, 20:43   

1. Imię/Ksywka itp.
Klaudia, RuoTing to moje chińskie imię, które nadała mi moja tajwańska nauczycielka ;D Ruo znaczy "jak", a Ting znaczy "ładna kobieta". Z nazwiskiem dla chińczyków jestem Wang Ruo Ting, gdzie Wang znaczy "tafla wody".

2. Skąd jesteście, ile macie lat, gdzie się uczycie/pracujecie i tym podobne informacje
Okolice Krakowa, ale obecnie studiuję i pracuję w krk, więc też tam mieszkam od października do czerwca. Mam lat 21, studiuję w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ, mój kierunek to studia dalekowschodnie z językiem chińskim i hindi. Pracuję w Banku Santander i udzielam kredytu na towary :P

Zostałam tłumaczem na Baka i jakoś tak się o was dowiedziałam :P

4. Ulubione filmy
głównie kino chiński i indyjskie.

5. Ulubione dramy
Kill Me Heal Me, Goblin, Love me if you dare, Koizora, 1 litre no namida, Master's Sun, The Disguiser.

6.Ulubieni aktorzy
Li Lianjie (Jet Li), Donnie Yen, Gong Yoo, So Ji Sub, Nam Goong Min, Ji Chang Wook, Shah Rukh Khan.

7. Ulubieni wykonawcy
Super Junior, Li Junjie, San Ba Tian, Wu Yue Tian.

Lubię uczyć się języków, głównie azjatyckich, interesuję się historią oraz czasami sobie coś porysuję ;)

Serdecznie witam wszystkich.

Amidal 

Wysłany: 2017-10-25, 18:25   

1. Imię/Ksywka
Iza ksywka Amidal- przechrzcił mnie brat i tak już zostało (jako fance Gwiezdnych Wojen pasuje).

2. Skąd jesteście, ile macie lat, gdzie się uczycie/pracujecie i tym podobne informacje.
Mała wioska niedaleko Kłodawy woj. wielkopolskie. Pracuję w handlu i transporcie. Piękny rocznik stanu wojennego (to dlatego imię wówczas na czasie mam -i za mąką i za cukrem... :D )

Trafiłam z drama-online. Jakiś czas temu (bardzooo dawnooo) zalogowałam się na forum. Potem miałam problem z logowaniem, więc się poddałam. Nie dawno mnie olśniło, że przecież mam konto, więc metodą prób i błędów (zapomniałam jaki mam login i hasło-podobno w tym wieku to normalne >D ) w końcu odniosłam zwycięstwo.

4. Ulubione filmy.
Gwiezdne Wojny 4-6 :,love: Chłopaki nie płaczą. Jeśli chodzi o azjatyckie to mało ich oglądam.

5. Ulubione dramy.
Jest ich trochę. Angry Mom, Secret Forest, Bud Guys,Last Cinderella, Healer, Good Doctor, Pride...

6.Ulubieni aktorzy.
Trudne pytanie .Kim Jae Wook (świetny jako psychopata), Ji Soo, Ogórek,Takeru Sato, Hiro Mizushima, Kento Yamazaki,Yamashita Tomohisa, Ji Sung ,Joo Won w tej chwili nikt więcej nie przychodzi mi do głowy.

7. Ulubieni wykonawcy .
One Ok rock, My First Story, BTS, KIm Jae Joong, FTISLAND.

Szydełkuję, bawię się deacupage'm ogólnie rękodzieło. Lubię spacerować z psem, czytać, gotować i śpiewać na cały głos kiedy nikt nie słyszy (jakby słyszeli to by ogłuchli, podobno brzmię jak zarzynana świnia :zlo: )

Trochę techniki i się gubię. Tysiąc myśli na minutę. Czasami się zawieszam i gadam do Siebie ( nie jest zaraźliwe :crazy: ).
Witam wszystkich serdecznie.

Lady_Gabcia 

Wysłany: 2018-01-17, 13:06   

1. Ksywka/imię itp. Lady Gabcia - od imienia Gabriela. A "Lady" to siostra mi nadała.

2. Skąd jesteście, ile macie lat, gdzie sie uczycie/pracujecie i tym podobne informacje - co chcecie :)
- okolice Warszawy
- prawie 14
- klasa 7

3. Skąd do nas trafiliście, jak się o nas dowiedzieliście? Siostra pokazała dramy -> tłumaczenie BAKA -> i z BAKI tutaj zawędrowałam.

4. Ulubione filmy -

5. Ulubione dramy "You're Beautiful", "Healer"

6. Ulubieni aktorzy Jongsuk i Henry. No i Changwook.

7. Ulubieni wykonawcy Generalnie kpop - chyba wszystko.

8. Pozostałe zainteresowania. Mangi

9. Cała reszta, która przyjdzie wam do głowy. Mam zwierzaki: kota, psa i dwie siostry. :zlo:

KwiatWschodu 

Wysłany: 2018-03-02, 10:40   

Witam Wszystkich :)

1. Ksywka/imię itp.
Kwiatek / Edyta.
A tak, zapomniałam o... Kwiatuszku, KW i innych ksywach, ta... XD

2. Skąd jesteście, ile mecie lat, gdzie się uczycie/pracujecie i tym podobne informacje
Wieś pod Przemyślem na południowym wschodzie Polski.

Pierwszy raz usłyszałam o Lizards od any3.33, na samą stronę zawędrowałam z Baki ^^

4. Ulubione filmy
Crows Zero, Death Note, Shissou, Yes or No…

5. Ulubione dramy
Mars, BBF, Nobuta wo Produce, Time Between Dog And Wolf, You’re Beautiful, Queen In Hyeon's Man, Secret Garden, Yamato Nadeshiko Shichi Henge…

6. Ulubieni aktorzy
Lee Jun Ki, Kazuya Kamenashi, Kang Dong Won, No Min Woo...

7. Ulubieni wykonawcy
KAT-TUN, NEWS, Jin Akanishi, Yamashita Tomohisa, G-Dragon, No Min Woo...

Tłumaczenie i redakcja (korekty, czasówki i upload) napisów dla forum fanklubowego zespołów KAT-TUN i NEWS + KTNEWS Fansubs ;)

Świetnie się relaksuję przy literaturze i kinematografii katastroficznej (powodzie, wybuchy wulkanów, tsunami), postapokaliptycznej i z zombie :)

Odpowiedz do tematu