Download Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Album Chat
Strona główna Grupy Użytkownicy Twoje konto Statystyki Rejestracja Zaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: avalia
2018-03-08, 10:56
Kaito Yamaneko [5/10]
Autor Wiadomość
Remi 

Wysłany: 2016-04-22, 15:17   

Miikan napisał/a:
No proszę,nie tylko mnie Yuuki Tenmei kojarzy się z Dalekami i Vaderem :XD:

Tobie tak samo? :D <3 Ciekawe czy ktoś kto myślał nad jego wyglądem był takim fanem kina amerykańskiego i brytyjskiego ;)

Miikan napisał/a:
Kolejny film do kolejki został dopisany ^^

A to się cieszę ^^ Film napakowany jest dużą ilością świetnych piosenek :)

Poczekam te dwa tygodnie (+ tłumaczenie) cierpliwie, więc odpoczywaj/pracuj sobie przez ten czas spokojnie ;)

Miikan
KimuTaku otaku

Wysłany: 2016-06-01, 22:01   

Przepraszam za zwłokę, dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość, i podrzucam kolejny odcinek!

Tym razem Yamaneko poważnie ograniczył swoje popisy wokalne i śpiewa tylko jedną piosenkę: "Stay Dream" - tu wersja oryginalna.
https://www.youtube.com/watch?v=V33d6wZfeSs

W zasadzie chyba więcej dopisków nie potrzeba ale gdyby coś, to czekam na pytania ^^

Remi 

Wysłany: 2016-07-31, 13:15   

Tak już będzie do końca, że w każdym odcinku dostaniemy jedną odpowiedź i kilka pytań bez odpowiedzi? :D Wiemy już, że Yamaneko nie zabił Hosody za to nieporadność i uczciwość Katsumury została poddana w wątpliwość ;) Kolejny szpieg? Fundują nam mętlik w głowie żeby potem na końcu okazało się, że już na początku wszystko było oczywiste? :P

Kembutsu

Wysłany: 2016-09-29, 16:03   

Oczywiście kolejny genialny odcinek. Przy takiej dramie nie da się nie czekać z niecierpliwością na kolejne odcinki. Mam nadzieję że wkrótce pojawią się u Was na stronie, bo drama świetna i uwielbiam tłumaczenia Waszej grupy dlatego tez bardzo za nie dziękuję i nie pozostaje mi nic innego jak cierpliwie czekać na resztę :D

Miikan
KimuTaku otaku

Wysłany: 2016-10-22, 22:35   

Pojawią się i to już niedługo, przepraszam za zwłokę ale już normuje mi się czas więc wreszcie będę mogła spokojnie tłumaczyć i korektorować. Dlatego proszę o jeszcze chwilkę cierpliwości :pokłon:
I dziękujęmy za miłe słowa <3

Miikan
KimuTaku otaku

Wysłany: 2017-04-15, 18:53   

Kochani, strasznie Was przepraszam za tak długie oczekiwanie, trochę się porwałam jak z motyką na słońce z tłumaczeniem dwóch dram na raz, już się tak nie będę bawić :pokłon:
Zostało mi jeszcze dokończenie korekty SekaMuzu, jak tylko ją dokończę to poswięcam się tylko Yamaneko, bo następne dramy i filmy w kolejce czekają i przetupują z niecierpliwością.

Razem z Atiną zapraszamy na piąty odcinek!

Tu w zasadzie tylko jedna uwaga - zostawiłam "you" zamiast przetłumaczyć na "ty", ponieważ w oryginale również jest "you"

Miłego oglądania!

( W tajemnicy powiem, że jest to mój ulubiony odcinek :zlo: )

necz

Wysłany: 2017-04-15, 19:06   

Miikan, jak ja cię kocham!!!!!!! Nie śmiałam się za bardzo upominać i dopytywać, ale czekałam z utęsknieniem. Dziękuję jak nie wiem co!!!!! <3

kero

Wysłany: 2017-04-15, 20:22   

Ja także czekałam na nowy odcinek :o
Bardzo dziękuję za zrobienie i korektę :pokłon:

Miikan
KimuTaku otaku

Wysłany: 2017-04-15, 20:41   

Obiecuję, że na następne nie będziecie już tak długo czekać, bardzo przepraszam, raz jeszcze :pokłon: :pokłon: Planuję do końca kwietnia przetłumaczyć co najmniej jeden odcinek.

Cieszę się, że mogłam Wam sprawić radość ^^

Remi 

Wysłany: 2017-04-15, 21:43   

Miikan Kochana! Dzięki za kociaka! :kiss: Super, że na święta to sobie z siostrą obejrzę :>

Remi 

Wysłany: 2017-05-05, 21:00   

Dobrze się ogląda, ale ja tam niewiele rozumiem, bo jak tylko rozwiążą jakąś sprawę to dorzucają znowu coś pozornie niepowiązanego ;)
Tak jak można było przewidzieć to nie Yamaneko zabił ojca Sakury-chan. Prawda wyszła na jaw, chociaż sama postać Imaia i jego motywy nie do końca są dla mnie jasne, a my dostaliśmy w prezencie kolejną organizację - Uroborosu. Ciekawe czy wszystko ostatecznie będzie prowadziło do Yuukiego. I kto tu rzeczywiście pociąga za wszystkie sznurki, a komu się tylko tak wydaje...?
Bardzo lubię postać Rikako i cieszę się, że wreszcie Katsumura skutecznie postawił się Yamaneko - nie na długo co prawda, ale trochę zabawy przy tym było :D
Nie podobał mi się tylko ten umoralniający monolog Yamaneko do policjanta od dopalaczy - po co on traci czas na takie gadki do kogoś kto jest na tyle zepsuty, że własnego wspólnika bez skrupułów pozbawia życia...
Dzięki śliczne Miikan za kolejny odcinek kociaka i czekam na więcej :kiss: :>

Kembutsu

Wysłany: 2017-05-23, 07:19   

jej jak super baaaardzo dziękuję za odcinek jesteście WIELCY (^.^)

kinoshita

Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 2017-05-26, 17:33   

W plebiscycie na bohatera, którego można znielubić od pierwszej sceny
odcinek czwarty
dramy Kaito Yamaneko byłby u mnie mocnym kandydatem! Grają w jakieś monopoly co ma zastąpić podział łupu, potem jeszcze bohater odbiera wszystkie pieniądze dziewczynie niby w zamian za wikt i opierunek, robiąc przy tym kretyńskie miny, nie mijają dwie minuty a ja już mam ochotę strzelić go w zęby! :) Zresztą potem jest jeszcze gorzej, nieśmieszny humor tego prostaka strasznie, ale strasznie próbującego nas przekonać jaki to z niego nie ekscentryk, robi żałosne wrażenie. Udaje mu się jeden żarcik u babci od góry o śmierci, ale zaraz musimy oglądać "strasznie śmieszną" scenę jak on zjada błyskawicznie i podaje swemu kumplowi pusty talerz żądając dokładki.
No dobra, od nieśmiesznej komedii kryminalnej gorsza może być tylko nieśmieszna komedia z błahym wątkiem kryminalnym. I to też tu dostajemy!
A teraz dla odmiany plusy: kilkadziesiąt sekund z moją ulubioną symfonią :) Niezła obsada, choć nie bardo mająca co grać. Może tytułowy bohater też nie jest tak złym aktorem, może mu tylko kazali być tak żałosnym, bo to "będzie śmieszne"...

kinoshita

Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 2017-07-07, 17:29   

"Nie wszystko japońskie, co się świeci" brzmi stare powiedzenie, a po
piątym odcinku
tej, no nie ukrywajmy, żenującej dramy można tylko się uczyć pokory i nie zachwycać z góry czymś tylko dlatego, ze powstało w Nipponie. Klientela w knajpie już jakoś nie przejmuje się podsłuchami i dobrze, bo policjanci w tej dramie są głupi jak ci z dram koreańskich. A gość w masce kota i durne miny bohatera tudzież intryga na poziomie klasy 4 podstawówki dopełniają tylko czarę goryczy...
Żegnam się z tą dramą i mam nadzieję, że gorszej japońskiej produkcji już w tym roku nie zobaczę.

Kembutsu

Wysłany: 2017-08-04, 14:41   

Nie mogę się doczekać następnych odcinków, liczę że już wkrótce się pojawią (wcale nie popędzam XD ) :twisted: Dziękuje za ciężką pracę :o :P :crazy:

Miikan
KimuTaku otaku

Wysłany: 2017-08-05, 23:22   

Kinoshita, mam nadzieję, że uda mi się kiedyś utrafić w Twój gust :D

Remi, ta drama już tak ma, jak już mi się coś poukładało, to potem znowu coś wyskakuje :zlo:

Kembutsu, cieszę się, że Kociak Ci się podoba, staram się tłumaczyć jak najszybciej, ale akurat teraz nie mam do tego najlepszych warunków :-( :-( Obiecuję, że skończę najszybciej jak się da, bo potem od razu zabieram się za 99,9 i, prawdę mówiąc, już się nie mogę tego doczekać! :tańczy:

Kembutsu

Wysłany: 2017-08-06, 07:16   

W takim razie cierpliwie będę czekać i trzymam za Ciebie kciuki <3 :kiss:

kinoshita

Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 2017-08-06, 09:58   

Miikan napisał/a:

Ależ zdecydowanie Ci się już udało trafić w mój gust! "Sora kara furu..." najlepszym tego przykładem. W przypadku "Kaito..." po prostu nie kupuję tej konwencji "wygłupiamy się, ale to śmieszne, nie? Fajnie, że bohaterowie są takimi dziwakami. Jak i scenarzysta, nie?" :P

Miikan
KimuTaku otaku

Wysłany: 2017-08-07, 00:49   

kinoshita napisał/a:
Miikan napisał/a:

Ależ zdecydowanie Ci się już udało trafić w mój gust! "Sora kara furu..." najlepszym tego przykładem. W przypadku "Kaito..." po prostu nie kupuję tej konwencji "wygłupiamy się, ale to śmieszne, nie? Fajnie, że bohaterowie są takimi dziwakami. Jak i scenarzysta, nie?" :P

Rzeczywiście :torba: skleroza nie boli :torba: I ślepota też, nie zauważyłam Twojego ostatniego komentarza pod "Sora kara"... :<

Są dziwakami, oj, są. Ale jakoś mi podpasowali :P

Kembutsu, dziękuję <3 I za wyrozumiałość, i za kciuki :tańczy:

Kembutsu

Wysłany: 2018-01-20, 23:28   

Czy projekt zostanie wznowiony? :( Dla mnie drama jest genialna i nie mogę doczekać się ciągu dalszego po polsku :crazy: ^^

Odpowiedz do tematu